V našom e-shope tibitoys.sk sme pre vás pripravili niekoľko spôsobov na vykonanie platby za vašu objednávku. Z vašej objednávky máme veľkú radosť a preto sme urobili všetko preto, aby sme vám platbu uľahčili, urýchlili a urobili ju bezpečnou. Z tohto dôvodu sme do našho e-shopu integrovali overenú platobnú bránu GoPay, ktorá splňuje všetky požiadavky na bezpečnú a rýchlu platbu za vašu objednávku. Rýchlosť platby je najdôležitejším faktorom pokiaľ objednávate kreatívny darček z nášho sortimentu na poslednú chvíľu. V takom prípade okrem poznámky v objednávke nám radšej ešte zavolajte, aby sme potvrdili možnosť doručenie v stanovenom termíne a dohodli si overenie platby za objednávku iným spôsobom. Vyhnete sa tak prípadnému vášmu sklamaniu a problémom z nedoručenia objednávky na požadovaný čas. To by nás rovnako veľmi mrzelo. 

V prípade, že ste rozpočtová organizácia (MŠ, ZŠ, Stacionár a pod.) popr. FO alebo PO a máte záujem o väčší odber tovaru z nášho kreatívneho sortimentu zavolajte nám a dohodneme si podrobnosti ohľadom objednávky, odberu a spôsobu platby.

Platba kartou online prostredníctvom platobnej brány GoPay 

Po dokončení objednávky budete presmerovaný na platobnú bránu GoPay. Vaša platba za objednávku je k objednávke priradená priebehu niekoľkých minút po úhrade. Následujúci pracovný deň ju tak môžme vidieť pripísanú na našom účte a realizovať expedíciu vašej objednávky k vám.

Platba vopred bankovým prevodom

Ak si vyberiete platbu vopred bankovým prevodom. Na váš email vám automaticky zašleme zálohovú faktúru v ktorej nájdete všetky informácie potrebné pre uskutočnenie platby. V takom prípade je proces pripísania platby na náš účet a realizácie objednávky obdobný ako v predchádzajúcej možnosti.

Platba pri prevzatí objednávky – Dobierka

Objednávku uhradíte v hotovosti pri jej doručení kurierovy prepravnej spoločnosti. Prosíme vás pripravte si potrebnú hotovosť pre urýchlenie prevzatia zásielky. Vzhľadom k zvýšeným nárokom na bezpečnosť a organizáciu platby dobierkou je pre tieto zvýšené náklady táto služba spoplatnená čiastkou 1 € + DPH (celkom tak čiastkou 1,2 €).

* Upozornenie: V prípade, že objednávka nieje uhradená v priebehu 5 pracovných dní, je táto automaticky v našom objednávkovom systéme zrušená.